Canon Pixma MG5550 – tichý režim

To si z nás kluci z Canonu dělají prd*l, s odpuštěním? Podle mě neexistuje člověk, který by se nevzbudil během vytištění 1 listu papíru s aktivním režimem Tichý režim v podání Canonu, a to ani ve vedlejším pokoji ze silných cihlových zdí a masivními dveřmi.

Krátce bych to tedy shrnul – tichý režim v podání této tiskárny je dobrý leda tak, když máte dostatek trpělivosti a rádi dlouho na něco čekáte – třeba na vytištění 20 stránkového dokumentu. Při samotném tisku tiskárna Canon MG5550 až takový kravál nedělá, ale co začne provádět než začne tisknout a po vytištění, to je neuvěřitelné a téměř nekonečné!

Canon MG5550 nahradila mou starší tiskárnu HP F380, která byla znatelně tišší a rychlejší, ale je pravda, že co se týče kvality tisku, tak v tom je zase Canon MG5550 znatelně lepší a také je velkou výhodou její automatický oboustranný tisk a oddělené inkoustové náplně.

A vlastně proč se zlobím, v podstatě jde o dobrou tiskárnu, ale hold v noci tisknout nemůžu a jelikož je ten noční – tichý režim zbytečný, tak jsem jej již deaktivoval a tisk je alespoň rychlejší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.