Česká pošta a její (NE)doručování

Nevím, zda je situace po celé ČR stejná, ale špatné zkušenosti s Českou poštou má mnoho lidí v mém okolí. Pošta Brandýs nad Labem. Již se tu stalo pravidlem, že Česká pošta se vůbec ani neobtěžuje Váš balík doručit na zadanou adresu, prostě ho šoupne někam do hromady balíků a Vás jen vyzve ať si přijdete a vytrpíte těch několik desítek minut čekání na poště.

Novinkou je služba, která Vám zasílá SMS(když odesílatel uvede Vaše tel. číslo) o stavu balíku, který čekáte. V 9:00 Vám přijde SMS, že Vám bude v ten den doručen balík a v 11:00 Vám přijde další SMS, že se doručení nezdařilo a ať si přijdete na poštu. Tohle mi nepřijde jako seriózní chování, ale zneužívání dominantního postavení České pošty jako zásilkové služby v ČR, tudíž se nemusí snažit uspokojit své zákazníky, protože ti nemají kolikrát ani možnost si nechat balík zaslat přes jinou zásilkovou službu.

Nezajímá mě proč tomu tak je – na nějaké výmluvy a důvody co mi sdělí paní na zákaznické lince nejsem zvědavý. Pokud tuto službu Česká pošta nedokáže poskytovat, nemá ji ani nabízet. Nedokážu si představit, že by tohle chování dokázali tolerovat například naši západní sousedé.

Budu rád za Vaše zkušenosti s ČP, které můžete napsat níže jako komentář.

Napsat komentář

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.