ČSOB – chtělo by to vychytat mušky

Každý by čekal, že v tak velké společnosti bude 100% fungující systém, na který bude spolehnutí. Bohužel není a tudíž je potřeba mít přehled o všech plánovaných transakcích a provádět je včas, tzn. ještě dříve než přijde Informace o splátkách.

Pro pobavení nahlédněte do dokumentu níže(omlouvám se za sníženou kvalitu, foceno telefonem). Všimněte si data splatnosti, data napsání dopisu a k tomu je ještě potřeba si uvědomit, že chvíli trvá, než dopis někdo odešle a dorazí Vám do schránky.
ČSOB - pozdní výzva

Samozřejmě se nejedná o nic vážného a věřím, že i po opožděném uhrazení, po datu splatnosti, by ČSOB přiznalo chybu a nenárokovali by si žádné penále. Nicméně jsem to sem musel vložit, alespoň jen tak pro pobavení, protože takovéhle kuriozitky se často nestávají, alespoň mně ne :-).

Ideální je mít nastavené automatické platby a občas si zkontrolovat, jestli jsou stále aktuální(na to jsou experti v mBank, tam mi z ničeho nic, ze dne na den, všechny příkazy na automatické platby(nájem, pojistky, internet, TV,…) smazali, aniž by na to upozornili a na infolince to na mě zkoušeli s tím, že jsem tam měl u všech nastavené stejné datum ukončení a obnovit je nedokázali, takže jsem musel hledat všechny dokumenty a opět vše ručně nastavit, nic příjemného, naštěsti jsem si toho všiml včas a nedostal se do problémů).

A jaké jsou Vaše zkušenosti? Pište do komentářů…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.