Nekupujte rezervační weby pro hotely – nevyděláte

Poslední dobou je to jeden „podvodník“ (spíše vyčůránek) za druhým, který se snaží vydělat na tom, že nakoupí doménu a jen změní DNS záznamy na obsah affilate partnera – většinou hotelscombined.com. Tzn. takový „podvodník“ stráví „výrobou“ webu cca 10 minut a pak následně jej prodává například na Webtrhu formou aukce a to za neuvěřitelné částky.

Zprvu zní nabídka lákavě, údajně dostáváte zaplaceno za pouhé prokliky a tudíž si mnoho lidí řekne, že není problém na takový web nahnat návštěvnost a je vystaráno. A problém to opravdu není, protože většina návštěvníků i někam klikne – kdo by odolal tak lákavým nabídkám a obrázkům. V administraci affilate partnera vidíte jak se Vám pěkně střádají peníze a Vy se tím přibližujete k částce, kterou si budete moci nechat vyplatit. A tady pozor! Nikdo Vám nebude platit pouze za prokliky, které nepřinesou žádnou konverzi – což je v tomto případě zarezervování hotelu a tudíž místo výplaty nastřádaných peněz Vám pak dorazí strohý email, který Vás informuje o nekonverznosti Vámi přivedených návštěv a tudíž Váš účet ruší a nárok na provizi samozřejmě zaniká.

Nebuďte hloupí a takovým nabídkám se vyhýbejte. Pokud by se jednalo o tak výdělečné weby jak prodávající píšou, tak by se jich určitě nezbavovali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.