Prestigio MultiPhone 5517 DUO

Jelikož patřím k těm lidem, kteří mají oddělené služební a soukromé kontakty – pro lepší přehlednost a pořádek, tak jsem dlouho používal dva telefony současně.

 

Mělo to spoustu výhod. Například když jsem používal jeden telefon jako GPS navigaci v autě a zrovna jsem v ten den neměl po ruce nabíječku, tak nebyl velký problém, když se vybil – stále jsem měl jak komunikovat. Další výhodou bylo, když jsem jeden telefon pohodil někde po domě a mohl jsem ho tím druhým prozvonit. Ano, někdo by mohl namítnout, že najít telefon s Androidem i iOS se dá udělat pomocí PC, ale to bych to nebyl já, kdybych si tuto „fičuru“ nezakázal, jelikož bylo by potřeba mít neustále zapnutý internet/WiFi, což by znatelně snižovalo výdrž baterie.

Prestigio MultiPhone 5517 DUO

Jednoho dne jsem se rozhodl, že s tím nošením dvou telefonů najednou a neustálým nabíjením jednoho nebo druhého již skončím. Řešení se mi nabízelo pouze jedno – dual SIM telefon. Dlouho jsem přemýšlel, srovnával, četl recenze a vybíral, v podstatě týdny(samozřejmě, že ne v kuse, člověk musí i spát :-)). Opravdu dlouho jsem se rozhodoval a nakonec jsem si koupul Prestigio MultiPhone 5517 DUO s Androidem 4.4, 5″ IPS displejem s rozlišením 960x540px, čtyř-jádrovým procesorem o taktu 1,3 GHz, 1GB RAM a zejména s kapacitou baterie 4 000mAh, kterou nemají leckdy ani tablety!

 

Potěšující pro mě byla i celkem nízká cena – kolem 3 300 Kč jelikož peníze raději investuji tam, kde mi vydělají a nepotrpím si na nejdražší věci, ale na kvalitní, spolehlivé a praktické. Nicméně mě telefon již po pár dnech zklamal. Zejména výdrž baterie nebyla taková jakou jsem očekával. Samozřejmě jsem vyházel všechny nepotřebné aplikace a omezil synchronizaci dat, internet atd., ale prostě byl problém, aby mi telefon vydržel dva dny bez nabíjení a hlavně byl opravdu obrovský! Zejména s tím originálním krytem Prestigio, který telefon nejen chránil, ale také mu přidával na eleganci.Prestigio MultiPhone 5517Telefon mě dorazil, když jsem zpozoroval, že občas při odemykání znatelně problikával displej. Jakoby nízká obnovovací frekvence, ale jen po stranách displeje, cca 1cm rámeček. To pro mě byla známka nekvalitního výrobku a tudíž jsem jej vrátil a pořídil si 4″ Samsung Galaxy S Duos 2 (S7582), s kterým jsem již týden nadmíru spokojen a ještě jsem ušetřil nějakých pár stovek!

1 komentář u „Prestigio MultiPhone 5517 DUO“

Napsat komentář

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.